Kes ja miks me oleme?

The Swingers - see on Eesti soliidseim showband. Ansambel on tuntud oma väga särtsakate live-esinemiste poolest. See on ansambel, mis mängib svingivõtmes popmuusikat. Šikk, lõbus, energiline show, suurejooneline, vana ja uus, lahedad seaded tuntud lugudest - need on sõnad ja tunded, mis kõigile bändist kohe õige ilme loovad.

Mängitakse näiteks nii Frank Sinatra repertuaaris olnud lugusid (“Fly me to the moon” jms), kui uusi töötlusi tänapäevastest poplugudest (näiteks “Look What You Made Me Do”, “Despacito” jne)
Kavas inglise ja eesti keelsed laulud. Võimalik ka vene keelne programm.

Koosseis: Mihkel Mattisen (klaver), Timo Vendt (viiul ja saksofon), Indrek Sarrap (kontrabass), Peep Kallas (trummid). Solistidena löövad meil kaasa põhikoosseisus Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova, Mikk Saar (vokaal), kuid koostööd teeme ka  Jüri Pootsmanni, Karl-Erik Taukari ja Pearu Paulusega. Reeglina esineb ansambel kahe solistiga.
Repertuaaris on meil näiteks sellised lood nagu Despacito, Fly me to the moon, Mr.Saxobeat, Mis värvi on armastus, Hit the road Jack, Rock around the Clock, I kissed a girl, Tuulevaiksel ööl, jne jne
Kava pikkus: maksimaalselt 3x35 min
 

Ansambel nägi esmakordselt ilmavalgust lokaalis Chicago 1933. Toimus see 27-ndal augustil aastal 2009.

THE SWINGERS

Ansambel: Mihkel Mattisen (klaver), Indrek Sarrap (kontrabass), Timo Vendt (viiul, saksofon), Peep Kallas (trummid)

Solistid: Tanja Mihhailova-Saar, Birgit Sarrap,

Mikk Saar, Pearu Paulus, Jüri Pootsmann, Karl-Erik Taukar

ESINEMISED:

​Mail: info@swingersmusic.com

Tel: +372 56 809 345

 

Jälgi meid:
  • Instagram
  • w-facebook
  • w-youtube

© 2019 Star Agency